Standard

IL MAGNIFICO

М'ЯСНА ПЕРЕВЕРШЕНІСТЬ

Дизайн та інновації об’єднуються, щоб оптимізувати ваші інвестиції. Революційна технологія WiFi Nucleus – це ідеальний інтерфейс для віддаленого управління.

Детальніше

ENERGY IN-N-OUT

ВИДИМІСТЬ І УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Це ідеальний спосіб задовольнити потреби вашого споживача. З авангардним підходом до «продовольчим тенденціям», видимість і універсальність – плюси вітрини ENERGY.

Детальніше

EDONE

ЕВОЛЮЦІЯ ВИДУ

На основі більш, ніж десятирічного досвіду Criocabin в області створення квадратних прилавків, виник черговий їх варіант. Новий прилавок характеризують чистота форм і раціональність.

Детальніше

ELISIR

КУБІЧНИЙ ЕФЕКТ

Вертикальний експозиційний прилавок для кондитерських виробів. 4 холодильні полки-вітрини.

Детальніше

ESPRIT

ДЛЯ ФАСТ-ФУДА І СВІЖИХ ПРОДУКТІВ

Повний асортимент стандартних прилавків для задоволення нових тенденцій в сфері громадського харчування швидкого обслуговування.

Детальніше

EXTRA

МОДНИЙ ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ

Це нова формула від Criocabin для поєднання різних прилавків привабливого дизайну за помірною ціною.

Детальніше

ERGO

ВАЖЛИВІСТЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ

ERGO поєднує в собі кращі аспекти традиції: міцну структуру, що забезпечує широку експозицію і відмінну видимість зі сферичними кутами.

Детальніше

ELECTA

ІНТЕНСИВНІ ЕМОЦІЇ

Ми задовольняємося традиційними продуктами або перебуваємо в пошуку продуктів, які б відображали відчуття? Electa з’явилася з виразними, динамічними формами, які втягують емоційно і відрізняються від умовностей.

Детальніше

ENIXE

МОДНИЙ ДИЗАЙН

Плоскі поверхні, що підкреслюють дизайн і виставлений товар. Скло з відкриттям вгору: новий прилавок, що користується великою популярністю.

Детальніше