ПРО НАС

ІСТОРІЯ

Заснована в 1984 році компанія Criocabin розпочала свою діяльність з виробництва холодильних камер. У 2000 р, в результаті злиття підприємства з компанією Сreative, асортимент виробів розширився до холодильних прилавків.

Ми завжди ставимо собі одну єдину мету – створення ексклюзивних виробів за технічними умовами клієнта. Унікальність, творчість, стиль і італійське якість, – ось основні принципи роботи Criocabin.

Criocabin – це сімейне підприємство, особисто кероване підприємцем, завжди присутнім на підприємстві.

Відомо, що одним з головних факторів, який визначає інтер’єр будь-якого продовольчого магазина – це холодильні вітрини. Від того, як вони виглядають, як вписуються в загальний інтер’єр, і, найголовніше – як вони працюють, визначається збереження, привабливість товару, а ці фактори безпосередньо впливають на бажання негайно його купити.

Компанія Criocabin спеціалізується на випуску торгового холодильного обладнання, а зокрема вітрин дуже високої якості і неперевершеним дизайном, що дозволяє віднести обладнання Criocabin до вітрин преміум класу. Такі вітрини не поставляються по штучно і розраховані для комплексного оснащення різних продовольчих бутиків (м’ясних, молочних, кондитерських), а також для супер- і гіпермаркетів.