Custom made

EBONY

ДИЗАЙН ТА ОБЛАДНАННЯ

Відмінні ознаки EBONY: безпечне оглядове фронтальне скло з підйомом вгору на гіроліфтах, полку відпустки з стела типу “триплекс”, фронтальна панель з обробкою будь-яким RAL або візантійської мозаїкою, бічна панель з нержавіючої сталі або мозаїка, забарвлену або нержавіючу внутрішню обробку, робочу полку з Corian, натурального каменю або нержавійки, верхнє підсвічування.

Детальніше

EDB

ПІДХОДИТЬ ДЛЯ М'ЯСА

EDB поєднав в собі технології для найкращого підвішування. Завдяки тонкому процесу дозрівання, званому «Dry-Aging», можна отримувати продукт з унікальним смаком і відмінними органолептичними властивостями.

Детальніше

EPSILON

ПІДХОДИТЬ ДЛЯ КОНДИТЕРСЬКОЇ

З Epsilon можна задовольнити будь-які специфічні вимоги кожного окремого кондитера.

Детальніше

EMERALD

В ЦЕНТРІ УВАГИ – РИБА

Спеціальне рішення для виставлення риби зі сталі AISI 316.

Детальніше

EXPLORER

ІДЕНТИЧНІСТЬ CRIOCABIN

Основна ідея в кожному нашому новому проекті залишається такою ж. Також і прилавок “Gravity Coil” повинен відображати ДНК Criocabin: показ товару оптимізований і одягнений в “одяг” зі збалансованими і вишуканими лініями.

Детальніше

ELFIN

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН НАВІТЬ У МАГАЗИНІ САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Полувертикальний експозиційний прилавок для зон самообслуговування, що поєднує елегантність і дизайн, характерні для моделей, що виготовляються Criocabin на замовлення, з потребами створення експозиційних просторів з вільним доступом.

Детальніше

EVODUE

ЕРГОНОМІКА І ДИЗАЙН

Evodue переглядає відносини між ергономікою і естетикою.

Детальніше

ETOILE

СИЛА ПРИНЦИПІВ

Була потрібна нова модель з квадратною вітриною? Для досягнення цих цілей і була створена Etoile: вітрина, що відповідає не тільки миттєвим модним тенденціям, але і продовжує хвилювати протягом довгого часу.

Детальніше